Kontakt/współpracaJesteśmy otwarci na wszelką współpracę z wydawnictwami, autorami, portalami i blogami. Zajmujemy się głównie recenzjami książkowymi, ale bardzo mile są widziane opowiadania blogowe lub ich inna forma. Z góry chcemy zaznaczyć, że jesteśmy recenzentami-amatorami. Staramy się jednak podkreślać atuty książki i krytykować konstruktywnie, nie ulegając tylko samym emocjom. Przede wszystkim jesteśmy rzetelni i opinia o książce będzie zgodna z naszą rzeczywistymi odczuciami (nawet jeżeli będzie to oznaczać koniec współpracy, negatywnych recenzji nie kasujemy!). Książki staramy się recenzować w miarę szybko (zazwyczaj ok. miesiąca od otrzymanej książki, z e-bookami nieco dłużej).

Każdy z recenzentów bierze za siebie odpowiedzialność osobiście i wszelkie pretensje, żale, pochwały itd. należy kierować bezpośrednio do osoby, która otrzymała egzemplarz recenzencki.
 
Oprócz recenzji możemy też wspomóc autorów przy promocji książki w postaci konkursów lub innej :) Wszytko zależy od Waszej/ Państwa pomysłowościycji:
Chatson
E-mail: mc_chata@o2.pl
Facebook: https://www.facebook.com/fantastykaa
GG: 2682594

Asvalin (podpisana jako Patrycja P. na blogu) 
-

Zaufali nam:Viktoria Armstrong - autorka cyklu 7 wymiar, z którego ukazały się Ametysta i Brenda.

Dziękujemy!!! :)