O nasUwielbiam dobre książki, a zwłaszcza literaturę fantastyczną. Z miłości
i pasji do tego gatunku stworzyłem blog "Fantastyka" na którym gościsz. Mam nadzieję że dzięki publikacją oraz zamieszczanym recenzjom
i wspólnym dyskusją będziemy w stanie stworzyć ogromną społeczność.Jestem osobą, która bardzo lubi czytać wszelkiego rodzaju książki, od obyczajowych, erotyczny po thrillery czy kryminały, chociaż nie ukrywam, że najbardziej pasjonuje mnie  fantastyka. W pozycjach tego gatunku jestem najlepiej zorientowana (zwłaszcza fantasy) ze wszystkich pozostałych. Nie boję się jednak próbować nowości. Byłam kiedyś wesołą posiadaczką swojego bloga, ale niestety splot zdarzeń sprawił, że przerwałam pisanie. Pisząc, staram się oddawać jak najwierniej to co chce przekazać: emocje, ale również spojrzeć nieco z dystansem (chyba, że naprawdę się nie da).

Oprócz książek, lubię koty (memy z kotami to moja zazwyczaj sprawka) i wszystko co z nimi związane, eksperymentować w kuchni z jedzeniem (prawie zawsze coś dobrego wychodzi). Jak każda kobieta kocham czekoladę, ale również dobre i ciekawe piwo. Mam coś w sobie z włóczykija, czasami lubię ot tak wyjść i porostu pochodzić to tu to tam. A do szczęścia niewiele mi trzeba: Lubego, książkę, ciepły kąt i coś dobrego do picia.
Mam wiele marzeń, jednak tym książkowym jest stworzenie własnej biblioteczki z kanonem, ale i ciekawymi nowościami z fantastyki.
Obecnie nie piszę już recenzji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz