środa, 1 stycznia 2014

Postanowienie oraz życzenia noworoczne!

Witam wszystkich serdecznie! Na początku chciałbym złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia: Szczęśliwego Nowego Roku, oby 2014 był lepszy niż rok poprzedni. Z racji, że nowy rok oznacza dla nas nowy początek, wiele osób ma pewne postanowienia noworoczne. Jeśli chodzi o mnie na pewno jest to systematyczne prowadzenie tego bloga, tzn. zamieszczanie przynajmniej 3 postów na tydzień. Wciąż usprawiedliwiałem się permanentnym brakiem czasu, lecz z pewnością tym razem zrobię co w mojej mocy, by było inaczej. Pozdrawiam wszystkich czytelników i dziękuję za to, że wciąż tu zaglądacie! :-)

PS. Już wkrótce (jeśli się uda to jutro) recenzja książki "Hobbit, czyli tam i z powrotem" oraz UWAGA UWAGA: filmu "Hobbit: Pustkowie Smauga" !!! Bądźcie czujni! :-)

3 komentarze:

 1. I co ogladales Hobbita?;) Ja miałam isc na niego do kina ale cos mi nie wyszlo i raczej juz nie pojde. Teraz czekam az wyjdzie na dvd;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak oglądałem... ale wrażeniami podzielę się w recenzji! Mam nadzieję, że jutro uda mi się wreszcie ją zamieścić :-)

  PS. Jeszcze jest okazji zobaczyć "Hobbit: Pustkowie Smauga" a przynajmniej w sieci kin Helios. A co do DVD to chyba pod koniec marca dopiero będzie :-(

  OdpowiedzUsuń
 3. @Ania Floo Recenzja "Hobbit: Pustkowie Smauga" gotowa, zapraszam do lektury :-)

  http://fantastykaa.blogspot.com/2014/01/hobbit-pustkowie-smauga-recenzja_11.html

  OdpowiedzUsuń